Charakteristika objektu

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Výborná lokalita priamo v centre mesta Bratislava – budova je situovaná v prvom obvode Bratislavy (Staré mesto, Cukrová ul. 14) v pešej dostupnosti absolútneho centra mesta, autobusovej stanice, sídiel a pobočiek viacerých bánk, inštitúcií a úradov. Objekt je dostupný mestskou hromadnou dopravou zo všetkých kútov Bratislavy ako aj prímestskou dopravou. Budova susedí priamo s Medickou záhradou.

Dlhoročné skúsenosti s poskytovaním prenájmu nebytových priestorov a doplnkových služieb zaručujú nájomcom kvalitné služby a poskytujú garanciu dlhodobého prenájmu.

VOLYMPUS DIGITAL CAMERAlastný parkovací dvor – nájomcovia v závislosti od veľkosti prenajatej plochy majú možnosť prenajať si parkovacie miesto, vstup je povolený aj pre návštevy nájomcov (pre ich klientov, obchodných partnerov, dodávateľov a pod.).

Rôznorodosť nájomcov poskytuje možnosť využívať rôzne služby v rámci budovy – notárska kancelária, jazyková škola, stravovacie zariadenie, tlačiarenske a reprografické služby, kozmetický salón, služby v oblasti webových aplikácií, public relations, atď.

Individuálny prístup – s každým nájomcom prerokujeme osobitne podmienky nájmu (výšku nájmu, obdobie nájmu, úpravy priestoru) vzhľadom na jeho individuálne požiadavky týkajúce sa vybavenia a situovania priestorov.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zasadacia miestnosť – k dispozícii sú dve zasadacie miestnosti s kapacitou 40 a 10 osôb, vybavené audio a video technikou a s pripojením na internet.

Rôznorodosť priestorov – k dispozícii sú kancelárske priestory od výmery 12 m2, pričom vo väčšine prípadov je možné spájať jednotlivé susedné priestory do väčších celkov, ktoré môžu byť vzájomne priechodné so samostatnými vstupmi zo spoločných priestorov. Alternatívou môže byť vytvorenie samostatného vstupu s vlastnou chodbou pre skupinu kancelárií v bočných krídlach objektu. Niektoré priestory poskytujú možnosť využívať terasu, buď samostatnú alebo spoločnú s inými nájomcami. Samozrejmosťou je možnosť dispozičného riešenia priestorov sadrokartónovým systémom podľa požiadaviek klientov (priečky, open space). Rôznorodosť priestorov umožňuje rast, zmenšenie či presun v rámci budovy.

NepretržitýOLYMPUS DIGITAL CAMERA prístup do objektu – nájomcovia majú neobmedzený prístup do objektu so stálou recepčnou službou.

Pevná cena nájmu zahŕňajúca vlastné nájomné, služby a energie, tzn. žiadne dodatočné vyúčtovanie.

Rozsiahle poskytované služby zahrnuté v nájomnom – poštové služby (donáška pošty a jej triedenie), upratovacie služby spoločných a kancelárskych priestorov, údržba priestorov, atď.